Kredoversity | Edukim Financiar

Ndiqe Champions League-n dhe filmat më të rinj me televizorin e ri

 

Caption

A jeni gati për Chamipons League-n miq? Shkurti po troket dhe evenimenti më i rëndësishëm për klubet e futbollit në Europë, po rikthehet, pas një mungese dy mujore. Champions League rikthehet në fazën më të rëndësishme, të përballjeve me eleminim direkt mes klubeve gjigande të futbollit europian. Juventus, Real Madrid, Barcelona, Bayern Munich etj janë gati për të na dhuruar emocione të paharrueshme. Po, Por….ti nuk ke ende një televizor të mirë, të madh, modern, të rehatshëm, dhe aq më tepër as paratë për të paguar abonimet në platformat televizive me pagesë.

A jeni gati për të ndjekur filmat më të rinj, më të bukur, më të ndjekur, me aktorët më të famshëm të Hollivudit, por edhe më tej, fitues të dhjetëra çmimeve ndërkombëtare të Kinematografisë.

A jeni gati për të ndjekur dokumentarët më fantastikë dhe më të shkëlqyer të personazheve dhe ngjarje historike apo të personazheve dhe ngarjeve të kohërave aktuale?

Ju mund ti siguroni të gjitha këto, falë rrjetin e famshëm ndërkombëtar televiziv, Netflix. Po, por ti nuk ke një televizor Smart, të madh, të bukur, që të aksesosh në këtë rrjet televiziv.

A jeni gati për të ndjekur dhe kampionati europian të futbollit? Koncertet e yjeve të muzikës botërore? Evenimentet e tjera me rëndësi globale?

Po, por televizori vazhdon të mungojë në shtëpinë tënde. Paratë të mungojnë, dëshira është e madhe, por ti nuk do të doje që ti mërzisje miqtë e tu, duke u kërkuar para për këtë.

Sa keq. Ke të gjithë të drejtën e botës për tu mërzitur. Por ti e ke një mik, prandaj mos u mërzit.

Miku yt është Kredo.Al. Falë Kredisë me këste që Kredo.Al ofron, në vetëm 15 minuta ju mund të bëni tuajin televizorin kaq shumë të dëshiruar prej jush. Deri në 150.000 lekë të reja është kredia që Kredo.Al ofron, një shumë e mjaftueshme që ju të zgjidhni televizorin e dëshirave tuaja.

Aplikoni online ose në degët e Kredo.Al dhe miku juaj I ri, do tju jap paratë që ju duhen për televizorin tuaj për të shijuar Champions Leagun dhe filmat më të bukur.

Shikim të këndshëm miq.

Kthehu